מוצר נוסף בהצלחה

סנאפ סירקיטס SC100 ג'וניור

זמינות: 58
₪229.00
מוצר זה מוגבל עד 3 פריט\ים

תאור

הדרך הטובה ביותר ללמד ולהכניס את הילדים לעולם המרתק של החשמל והאלקטרוניקה הינה דרך משחק חווייתי ומוחשי. כזה שיספק לילד נגיעה של ממש והבנה של חוקי החשמל והאלקטרוניקה שהוא עצמו יבנה וירכיב וגם יהנה מהתוצאות.

הערכה מבית Elenco מארה"ב המתמחה במשחקי מדע לילדים בנושאי חשמל ואלקטרוניקה. הערכה מכילה 100 ניסויים שונים אותם ילדים ונערים ישמחו לבצע בעצמם ותוך כדי שהם יהנו לשחק באלקטרוניקה ולבנות מעגלים שונים הם גם ילמדו את חוקי הפיזיקה של עולם זה וירכשו ניסיון מעשי אמיתי בתחום!

החברה הגדילה לעשות וייצרה שיטות חיבור והרכבה אלקטרוניות המתאימות במיוחד לילדים קטנים ואינן דורשות הלחמה או חיבורים מורכבים. כל החלקים מתחברים זה לזה ע"י תיקתקים (כמו אלו בבגדים...) והרכיבים הקטנים ארוזים בתוך מעטפת מגן כזו המתאימה לילדים ועמידה לאורך זמן

ערכת Snap Circuits Junior היא ערכה מיוחדת לילדים קטנים ומכילה ניסויים שנבנו במיוחד לילדים קטנים ומכילה את כל מה שילדים צריכים על מנת ללמוד אלקטרוניקה בסיסית ולהתחיל להתנסות וליצור בעצמם.

הסט מכיל מעל 30 חלקים שונים וספר הוראות מפורט בעברית המכיל הוראות, שירטוטים ותמונות אשר ידריכו אתכם צעד אחר צעד לגבי איך לבצע כל ניסוי.  

היופי בשיטה זו על פני שיטות תיאורטיות הינו בכך שילדים אוהבים חוויות מוחשיות וערכת לימוד זו תספק להם זאת ובגדול.

הם יתלהבו לבנות ניסויים מדליקים ושימושיים, כאלו שהם לא חלמו שיוכלו לבנות בעצמם לבד בבית (במקום לקנות מוצר מוכן...) הם יראו כמה קל ניתן ליצור מוצרים שעד היום נראו להם מורכבים מאוד ובלתי מובנים

ערכות לימוד בחשמל ואלקטרוניקה הינן מתנה גדולה מאוד שתוכלו להעניק לילדכם! היא תהווה עבורם משחק חינוכי מעניין ובעל ערך רב אשר יעניק להם כלים שליכו איתם לאורך כל חייהם!

תכונות הערכה:

ערכה מודולרית ללימוד אלקטרוניקה 

100 ניסויים שונים בנושאים שונים כגון: דיודה מפיקה אור, צלחת מעופפת, מעגל אזעקה, אקדח לייזר ועוד 

מעל 30 חלקים

הרכיבים ארוזים בתוך שבלונת מגן ייחודית המתחברת באמצעות תיק תק 

הערכה כוללת מנוע חשמלי, מפסקים, נורות לד, חיישנים, פוטורזיסטור, מעגלים משולבים, נגד ועוד

הערכה מתאימה לילדים מגיל 8 ומעלה 

לערכה מצורפת חוברת הוראות מפורטת בעברית

ניתן לרכוש חלקים לערכה בנפרד (במקרה של אובדן או הרס של חלק) 

הערכה דורשת 2 סוללות מסוג AA (אינן כלולות

 

כלול בערכה:

לוחות חיבור

רכיבים

חוברת הוראות בעברית 

דגם: SC100

מוצרים קשורים