מוצר נוסף בהצלחה

סנאפ סירקיטס SCG125 אנרגיה ירוקה

זמינות: 4
₪399.00

תאור

ערכה מדעית חדשה עם מעל 125 ניסויים שונים באלקטרוניקה וחשמל ובנושא אנרגיה ירוקה אלטרנטיבית!
הדרך הטובה ביותר ללמד ולהכניס את הילדים לעולם המרתק של החשמל והאלקטרוניקה הינה דרך משחק חווייתי ומוחשי. כזה שיספק לילד נגיעה של ממש והבנה של חוקי החשמל והאלקטרוניקה שהוא עצמו יבנה וירכיב וגם יהנה מהתוצאות.
ערכת הלימוד הבאה של חברת Elenco מארה"ב המתמחה במשחקי מדע לילדים בנושאי חשמל ואלקטרוניקה. ילדכם תלמדו על עקרונות האנרגיה הירוקה דרך ניסויים מהנים ומעניינים באלקטרוניקה וחשמל. הערכה מכילה 125 ניסויים שונים אותם ילדים ונערים ישמחו לבצע בעצמם ותוך כדי שהם יהנו לשחק באלקטרוניקה ולבנות מעגלים שונים הם גם ילמדו את חוקי הפיזיקה של עולם זה וירכשו ניסיון מעשי אמיתי בתחום!

חיבור והרכבה אלקטרוניות המתאימות במיוחד לילדים קטנים בני 8 שאינן דורשות הלחמה או חיבורים מורכבים. כל החלקים מתחברים זה לזה ע"י כפתורי תיקתק והרכיבים ארוזים בתוך מעטפת מגן כזו המתאימה לילדים ועמידה לאורך זמן. 

ערכת Snap Circuits Green Alternative Energy היא ערכה מיוחדת לילדים ומכילה ניסויים שנבנו במיוחד לילדים ומכילה את כל מה שילדים צריכים על מנת ללמוד אלקטרוניקה בסיסית ולהתחיל להתנסות וליצור בעצמם. 
הסט מכיל מעל 50 חלקים שונים וספר הוראות מפורט בעברית המכיל משימות, שירטוטים ותמונות אשר ידריכו אתכם צעד אחר צעד לגבי איך לבצע כל ניסוי.  

למידה מתוך עשייה - היופי בשיטה זו על פני שיטות תיאורטיות הינו בכך שילדים אוהבים חוויות מוחשיות וערכת לימוד זו תספק להם זאת ובגדול.
רב שימושי - הם יתלהבו לבנות ניסויים מדליקים ושימושיים, כאלו שהם לא חלמו שיוכלו לבנות בעצמם לבד בבית (במקום לקנות מוצר מוכן...) ויראו כמה קל ניתן ליצור מעגלים שונים שעד היום נראו להם מורכבים מאוד ובלתי מובנים. 

ערכות לימוד בחשמל ואלקטרוניקה הינן מתנה גדולה מאוד שתוכלו להעניק לילדכם! היא תהווה עבורם משחק חינוכי מעניין ובעל ערך רב אשר יעניק להם כלים שליכו איתם לאורך כל חייהם!

תכונות הערכה:

  • ערכה מודולרית אשר פותחה במיוחד לילדים ללימוד אלקטרוניקה וחשמל.
  • מעל 125 ניסויים שונים בנושאים שונים כגון: אנרגיה סולרית, תא אנרגיה, סוללה נטענת, אוטו חשמלי, אנרגיה קינטית באמצעות רוח מים או ידנית, מודד אנלוגי ועוד...  
  • מעל 45 חלקים.
  • הרכיבים ארוזים בתוך שבלונת מגן ייחודית המתחברת באמצעות תיק תק 
  • הערכה כוללת
    מנועים חשמליים, לוח סולרי, מפסקים, נורות לד, לוחות חיבור צבעוני ועוד

  • הערכה מתאימה לילדים מגיל 8 ומעלה 
  • לערכה מצורפת חוברת הוראות מפורטת בעברית
  • ניתן לרכוש חלקים לערכה בנפרד (במקרה של אובדן או הרס של חלק) 

 דגם: SCG125

מוצרים קשורים